43. Altın Kelebek En İyi Çocuk Oyuncu Ödülü

Genel, Kültür Sanat 14 Kasım 2016

Altın Kelebek’in en dikkat çeken yıldızı hiç şüphesiz küçük yıldız Beren Gökyıldız oldu. Sevimliliği, tatlığı ve oyunculuğunda gösterdiği başarı ile en başarılı çocuk oyuncu ödülüne layık görülmüştür.  2014 yılında yıldızı parlayan Beren geçen sene de Altın Kelebek’e aday gösterilmiş ancak geçen sene Altın Kelebek ödülü Poyraz Karayel’in küçük oyuncusu Ataberk Mutlu’nun olmuştu. Bu sene ise Beren Altın Kelebek ödülünü geçen senenin yıldızı Ataberk Mutlu’nun elinden aldı.

beren-7

Beren Gökyıldız Kimdir?

2009 doğumlu olan Beren Gökyıldız, hali hazırda İlkokul eğitimi almaktadır. Terazi burcu olan Beren, 2014 yılında Kocamın Ailesi ile büyük bir seven kitlesine ulaştı. Kocamın Ailesi’nin final yapmasından sonra bir reklamda oynamış, daha sonra da Güldüy Güldüy Show da yer almıştır. Son olarak 2016 yılında yayıma giren henüz 3 bölümü çekilen Anne dizisiyle milyonları ağlatmayı başarmıştı.

Komedi de gayet başarılı olan Beren’in bir dram dizisi olan Anne’de rol alması ile milyonları oyunculuğu ile büyüledi. Cansu Dere ile rol aldığı dizide pavyonda çalışan bir annesi ve annesinin erkek arkadaşı tarafından eziyet gören bir kızı canlandırmaktaydı. Anne dizisi Beren Gökyıldız için çok önemli bir avantaj olacaktır. Çünkü Vahide Perçin, Cansu Dere gibi çok başarılı oyuncularla birlikte rol almıştır. Bu durum ise gelecekte küçük Beren’in çok başarılı bir oyuncu olmasını sağlayacaktır.

beren-3beren-2

 

 

 

 

 

 

 

beren-1

 

 

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

xoly.org yaraq.net