A Kesim Gelinlik Nasıl Kombinlenir?

Gelinlik, Moda 20 Eylül 2016

A Kesim Gelinlik Nasıl Kombinlenir?

A kesim gelinlikler, gelinlikler arasından en avantajlı olan ve en kolay kombinlenen gelinliklerdir. A kesim gelinliklerle çok başarılı kombinler oluşturabilirsiniz. A kesim gelinliklerle yapabileceğiniz kombinlerde fiziğinizi kötü gösterme korkunuz da olmayacaktır. Çünkü A kesim gelinlikler riskli gelinlikler değildir ve fiziğinizi kötü gösterme riskiyle karşı karşıya kalmazsınız. Hem hoş hem de duru olan bu gelinlik tüm fiziklere de uyabilen nadide bir yapıya sahiptir. Beli oturtmalı olan A kesim gelinliklerde gelinlik eteği ters A biçiminde açılmaktadır.

Gelinliğin açılımından ve yere değmesinden kaynaklı olarak da ayakkabı görünmemektedir. Bunun için gelin ayakkabınızı platform topuklu tercih ederek boyunuzu daha yukarı çekmenizi öneririz. Ancak boyunuz zaten uzunsa platform topuk giyerek kendinizi hiç kasmayın ve daha rahat ettiğiniz bir ayakkabı tercihinde bulunun.

A kesim gelinlikleri kombinlerken bu sebepten ötürü ayakkabı çok önemli değilidir. Platform topuk, stiletto, bot, çizme hepsinden tercih edebilirsiniz. Tek kural eğer ki boyunuz kısaysa ya da kilolu bir bayansanız daha iyi görünmek için yüksek topuklu bir ayakkabı tercih etmenizde fayda bulunmaktadır.

A kesim gelinliklerle çiçek mi yoksa kese ya da çanta mı diye sorarsanız, elbette ki çiçek cevabını veririz. A kesim gelinliklerle gelin çiçekleri çok hoş görünmektedir. Doğal yapım gelin çiçekleri gelinliği de çok hoş bir görüntüye getirecektir.

A kesim gelinliklerde saç modeli olaraksa gelinliğin üst kubuna göre seçim yapmalısınız. Gelinliğin üst kubu açıksa saçlarınızı açık bırakabilirsiniz. Ancak yakalı ya da dantelli bir gelinlik tercih ettiyseniz saçınızı da toplayarak dengeye ulaşabilirsiniz.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

xoly.org yaraq.net