Boğa Erkeği Özellikleri

Boğa Erkeği Özellikleri

Boğa Erkeği Fiziksel Özellikleri

Boğa erkekleri orta boyludurlar ve kemerli burun, dar alına sahiptirler. Çeneleri çıkık olan boğa erkekleri kilo almaya yatkın ve geniş omuzludur. Boğa erkeklerinin çenesi ve boynu birleşebilir. Bu sebepten ötürü de dikkat çekici derecede yakışıklı olduğunu söylesek yanılmış olmayız.

Boğa erkekleri giyinmeyi sever ve genel olarak tercih ettiği parçalar spor parçalardır. Spor ve pastel giyinmekten hayli hoşlanır.

Taureau astrologie gratuite

Boğa Erkekleri Genel Özellikleri

Boğa burcu erkeğinin en dikkat çeken özelliği inatçı olmasıdır. İnatçı yapıları nedeniyle onu bir fikirden caydırmak, ona kafasına koyduğu bir şeyden döndürmek hayli zordur. Bunun için de daima çevresi boğa erkeğinin inatçılığından şikayet etmektedir

Boğa erkeği dış görünüş olarak sesiz, sedasız ve sakin bir erkektir. Ortamlarda fazla aktif değildir ve biraz çekingen olduğunu dahi söyleyebiliriz. Ancak boğa erkeği kızdırıldığında ve damarına basıldığında bir boğaya dönüşecek ve yıkmaktan, kırmaktan, dökmekten asla çekinmeyecektir.

Boğa erkeği azimlidir. Bunun için de çok kolay başarıya ulaşır. Boğa erkeğinin azimli yapısıni inatçı yapısının da desteklemesiyle hedeflerine isteklerine ulaşacaktırlar. Boğa erkeklerinin bu özellikleri onların hayatta genel olarak başarı elde etmesini sağlayacaktır.

Boğa burcu erkeği sorumluluk sahibidir. Onun sorumluluk sahibi olması işinde ve okulunda başarılı olmasını sağlarken, genel hayatta da sevilen bir karakter olmasını sağlamaktadır. Ayrıca boğa erkeği çok insancıldır. Hatta boğa erkeği kadar sıcakkanlı, iyimser ve insancıl bir başka erkek yoktur diyebiliriz. Boğa erkeğinin bu insancıl yapısı uzun dostluklar ve uzun ilişkiler kurmasını sağlamaktadır.

Boğa erkeği dostluk ve arkadaşlık kurmayı sevmekte ve dostlarına, arkadaşlarına gerekli özeni göstermektedir. Onların dostlarına vermiş olduğu değer nedeniyle dostlukları olmaktadır. Dost konusunda seçicidir ve herkesi kendine dost edinmez. Ancak birisini kendisine dost edindiyse de onu asla bırakmaz. Her durumda arkasında durur.

Boğa erkeği güvenilir bir yapıdadır. Güvenilir yapısı nedeniyle çevresi tarafından da güvenilen insan olmayı başarmaktadır. Güvenilen bir insan olmasından dolayı da çevresindekiler tarafından sevilmekte ve önemsenmektedir.

Boğa erkeği ağır ve olgun bir erkektir. Onun ağır ve olgun bir erkek olmasından kaynaklı olarak çevresindekilerden saygı görür. Ayrıca kendisine insanlara saygı göstermektedir.

Boğa erkeği rahatlıktan, konfordan ve lüks hayattan hoşlanır. Boğa erkeğinin bu duruşu nedeniyle de cömert bir yapısı bulunmaktadır. Ancak boğa erkeğinin cömert yapısı asla savurgan olmasına sebep olmamaktadır.

Boğa erkeği evcimen bir erkektir. Bunun için de evde, ailesiyle birlikte vakit geçirmekten hoşlanır. Sosyal hayatı geniş olan, dışarıda vakit geçirmeyi seven bir erkek değildir. Bunun için evde ve ailesiyle vakit geçirmek ister.

boga-2

Boğa Erkeği Aşk Hayatı

Boğa erkeği aşk hayatında kadına hem fiziksel olarak, hem de duygusal olarak değer verir. Boğa erkeği bu  özelliğinden dolayı aşk yaşadığı kadını hem fiziksel hem de duygusal olarak tatmin edecektir. Ancak boğa erkeğinin yeni tanıştığı bir kadınla aşk yaşama imkanı yoktur. Boğa erkeği uzun süre incelediği ve tanıdığı bir kadınla birliktelik yaşamak isteyecektir.

Boğa Erkeği Olumlu Özellikleri

Boğa erkeğinin en olumlu özelliği sadık ve güvenilir olmasıdır. Sadık ve güvenilir yapısı sayesinde insanlar tarafından sevilen ve sayılan bir karakter olmasını sağlamaktadır. Uyumlu ve sıcakkanlı yapısı ise onun olumlu özellikleri arasında bulunmaktadır.

Boğa Erkeği Olumsuz Özellikleri

Kıskanç ve inatçı bir erkek olması en olumsuz özellikleridir. Ayrıca keyfine ve rahatına düşkün olması nedeniyle savurgan bir yapısı da bulunmaktadır. Dar görüşlü olan boğa erkeğinin fikri sabittir ve sabit fikirli olmasından dolayı da fikrinin değiştirilmesi çok zordur.

Boğa Erkeği Nasıl Kadınlardan Hoşlanır?
Boğa erkeğin sorunsuz ve sıkıntı oluşturmayan kadınlar ilgisini çekmektedir. Ayrıca kuşku duymak, şüphe duymak istemez. Bunun için de güvene çok önem verir. Güvenilir kadınlar boğa erkeğinin en ilgisini çeken kadınlardır.

Boğa erkeği aşkı ve duyguyu sevmektedir. Bunun için de kendisine aşık olan, kendisine ilgi duyan kadınlardan hoşlanır.

Boğa Erkeği Hediye Seçimi

Boğa erkeği rahatına ve keyfine düşkündür. Bunun için ona her şey dahil bir tatil hediye edebilirsiniz. Ya da bir sauna bileti, masaj bileti hediye edebilirsiniz. Bunun dışında konser bileti, bir filmin galası da boğa erkeğine hediye edilebilecek olan hediyeler arasında bulunmaktadır.

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

xoly.org yaraq.net