Erkekler Nasıl Tahrik Edilir?

Aşk ve İlişkiler 6 Eylül 2016

Cinsel Uyarı: Bir erkeğin ufacık şeylerden bile tahrik olması çok olağandır. Bir erkek bir bakıştan, bir gülüşten, bir sesten dahi tahrik olabilir. Kaşınızın şekli, dudağınızın kıvrımı, çene gamzeniz gibi birçok etken erkeğin tahrik olmasını sağlayacaktır.

Erkeklerin en kolay tahrik olduğu yerler ise seks yapamayacakları alanlardır. Bir erkeği evde tahrik etmek, bir ortamda tahrik etmeye göre daha zordur. Salgılanan heyecan hormonu sayesinde tahrik gücü de aynı oranda artacaktır.

Bir erkeği tanıdığı, bildiği hatta süregelen bir sevişme yaşadığı kadınının tahrik etmesi yabancı bir kadının tahrik etmesine göre daha kolaydır. Erkek yabancı kadının vücudunu bilmez merak eder. Ama diğerinin vücudunu kokusunu, tenini her şeyini bilir ve gördüğünde onu gözleriyle soyabilir bile.

Erkek beyni seks moduna geçtiğinde, geri döndürmesi de hayli zordur. Erkek beyni seks moduna geçtikten sonra vücudu terlemeye ve gözlerini kaçırmamaya başlar. Bu aşamadan sonra bu erkeği her dokunuş daha da tahrik edecektir.

 

1

 

Onu Çıldırtın: Erkekler seksi çoğu zaman hemen yapıp bitirmeye bakarlar. Bunu başaramadıklarındaysa hem daha çok keyif alırlar, hem de unutulmaz bir seks yaşarlar. Bunu yapmak ise tamamen kadının elinde. Her zaman hemen teslim olmamalısınız. Ona cinsel uyarı vermeli, onun olacağınızı da bilmeli ama bu zamanı o değil siz belirlemelisiniz. O sizi beklerken tahrik gücü arttıkça artacaktır.

Mesela karşısında oynamanızdan keyif alacaktır. Sizi izleyecekken, izlerken de sizi inanılmaz derecede isteyecektir. Küçük hamleler yapabilir ama siz o hamleleri geri püskürtmeyi bilmeli ve bu oyunu sizin belirlediğiniz zamana kadar oynamalısınız.

Başka bir örnekle sizinle seks yapamayacağı bir alanda onu tahrik etmenizde onu çıldırtmanızı sağlayacaktır. Mesela bir kafede tahrik olacağı yerlere belli etmeden dokunabilirsiniz ya da sizi hissetmenizi sağlayabilirsiniz. Sonraysa hiçbir şey olmamış gibi davranın. O an sizi deli gibi isteyecektir.

Olayı tamamen bir kovalamacaya çevirmeyin. Teslim olacağınız vakti de bilin. İlk başta dokunamayan, istediğine ulaşamayan erkek siz teslim olduğunuzda zafer kazanmış hissi ile deli gibi sevişecektir. Hem sizin de haz almanız hem de partneriniz içinde unutulmaz bir seks olmasını istiyorsanız bu tarz küçük oyunlara daima başvurmalısınız.

 

Young man watching a woman dressng lace stockings

Yumuşak Olun: Erkekler seks konusunda çok hoyrat yaratıklar. Onlar hem sert dokunuşlardan, hem de yumuşak dokunuşlardan ayrı ayrı keyif almaktadır. Sert dokunuşlar ile ona sert dokunabilme yetkisi verirken, hırçınlığınız ile onu tahrik edeceksiniz. Ancak yumuşak dokunuşlarda ise erkek bir sonraki dokunuşu izlemekte ve heyecan uyandırmaktadır. Bunun için seks yaparken tek bir stile bağlı kalınmamalı sert dokunuşlarda, yumuşak dokunuşlarda yapılmalı. Deneyebileceğiniz her şeyi denemenizde fayda var.

 

3

 

Tutkusunu Kaybetmesin: Sizin sekste ne kadar iyi bir gözlemci olduğunuz ne kadar iyi seks yaptığınızı da doğrudan etkilemektedir. Partnerinizin boşalacağı anı, partrnerinizin artık yumuşak tahrikleri hissetmedi ve iyice sertleştiği anları iyi saptamalı ve ona göre bir yol izlemelisiniz. Sevişirken düşünün ki bir aslan terbiye ediyorsunuz. Bazen yumuşak, bazen sert ama her şey onun mutluluğu için. Erkeklerin en çok tahrik olduğu noktalar ise saçları, omurgası ve kürek kemikleridir. Buralara özen göstermeyi unutmamalısınız.

 

5

 

Bel ve Omurganın Büyüsü: Erkeklerde bel ve omurgadaki sinirler doğrudan cinsel organa bağlıdır. Bunun içinde bu bölge üzerine çalışmanız onun için boşalmamayı iyice güçleştirirken, zevkinde doruk noktalarına çıkacaktır. Bel ve omurgasındaki sinirlere parmaklarınızla baskı yapmanız, tırnaklarınızı hafifçe gezdirmeniz ile etkili seksin de kapılarını aralamış olacaksınız.

 

4

Değişkenlik: Tek bir pozisyonda ve tek bir hızda yapılan seks erkekler için asla unutulmaz olmayacaktır. Onlar seksüel dürtüyü alıp, doruk noktalarınıza ulaştıktan sonra farklı pozisyonlar ve farklı hızlar ister. Farklı pozisyonlara ve hızları kabul edip, uyum sağladığınız taktirde partneriniz sizden vazgeçemeyecek.

 

1

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

xoly.org yaraq.net