İşte Benim Stilim Yeni Yarışmacıları

Genel, Kültür Sanat 26 Kasım 2016

Jüri koltuğunda Kemal Doğulu, Nur Yerlitaş ve İvana Sert’in oturduğu İşte Benim Stilim programında üst üste üç ayrı sezon yapılmıştı. Bunun üzerine İşte Benim Stilim All Star ve İşte Benim Stilim Ünlüler yapılmıştı. Son sezonun yeterince izlenmemesi sebebiyle erken final yapan İşte Benim Stilim uzun bir ara verdikten sonra büyük bir taleple yeniden ekranlara döndü. İşte Benim Stilim’in yeni yarışmacıları ise eskilerini aratmayacak kadar iddialı bir giriş yaptı. İşte, yeni yarışmacılar;

Nazlı Ersoy Kimdir?
Birinci sezonda Ezgi, ikinci sezonda da Nazlı Kayaaslan evli yarışmacılardandı. Bu sezon ise Nazlı Ersoy evli yarışmacılardandır. Ancak Nazlı Ersoy çocuk istemediğini belirtmekle beraber, evli olduğunu da hiç göstermeyen bir gençlik ve alımlılığa sahip. Neo Klasik olarak tarzını tanımlayan Nazlı Ersoy, 1,78 boyunda ve 65 kilodur. Düzgün bir fiziğe sahip olan Nazlı Ersoy 17 yaşında oyunculuk eğitimi aldığını ancak yapamadığı için bıraktığını, yarışma sonrasında ise sunuculuk yapmak istediğini belirtti.

Bu hafta tarzıyla kendini gösteren yarışmacılardan olan Nazlı Ersoy’un uzun süre yarışmada kalacağı düşünülüyor.

nazli

Nazlı Ersoy

Niran Yalaz Kimdir?

1,77 boyunda ve 50 kilo olan Niran Yalaz, yarışmanın en favori isimlerinden. Eğitimini modellik yapmak için bırakan Niran Yalaz, defilelerde modellik yapmaktadır. 20 yaşında olan esmer güzeli stiliyle yarışmada yer bulacağını düşünüyor. İddialı bir isim olan Niran Yalaz yarışmada kendine Simay’ı rakip olarak gördüğünü söyledi.

Niran Yalaz bu hafta tercih ettiği kombinlerle en iyi yarışmacılar arasında yer buldu.

niran

Niran Yalaz

Aleyna Eroğlu Kimdir?

1,69 boyunda ve 43 kilo olan Aleyna Eroğlu Güzel Sanatlar Lisesi mezunudur. 20 yaşında olan Aleyna, yarışmanın özellikle sempatik ve çocuksu tavırlarıyla dikkat çeken isimlerinden olmuştur. Oldukça iddialı bir giriş yapan Aleyna eğer ki birinci olursa annesine ev almayı hedeflediğini söylemiştir.

Aleyna Eroğlu bu hafta tercih ettiği kombinlerle yarışmanın iddialı isimleri arasında yer bulamamıştır. Ancak tavırları nedeniyle yarışmada uzun süre tutunabilir.

aleyna

Aleyna Eroğlu

Duygu Çevik Kimdir?

Yarışmanın en genç isimlerinden olan Duygu Çevik henüz 20 yaşındadır. Televizyon haberciliği okuyan Duygu çok konuşmayan ama konuştuğunda okkalı konuşan olarak kendini tanımlamaktadır. Bu sözü ile yarışmacı arkadaşlarına da ayar vermiş görünüyor. Ayda 1000 tl bütçe ayırdığını söyleyen Duygu Çevik, tarzının herkes tarafından beğenilmesi sebebiyle yarışmaya katılmaya karar verdiğini belirtmiştir.

Duygu Çevik bu hafta tercih ettiği kombinlerle yarışmanın ne kötü isimlerinden ne de çok iddialı isimlerinden olduğunu yansıtmıştır.

duygu

Duygu Çevik

Aylin Ençok – Selin Ençok Kimdir?

İlk sezon birincisi Aycan – Nurcan Şencan olmuştu. Bu sezon ise Aylin Ençok ve Selin Ençok birlikte yarışmaya dahil olmuşlardı. Kardeş olmaları sebebiyle Aycan ve Nurcan’ı hatırlara getiren kardeşler, Aycan ve Nurcan kadar sempatik bulunmadı. İddialı olan kardeşler Aylin ve Selin tartışmacı yapıları nedeniyle izleyiciye yeterince samimiyetlerini geçiremedi.

Aylin ve Selin Ençok bu hafta tercih etmiş oldukları kombinlerde yeteri kadar iddialarını konuşturamadılar.

aylin-selin

Aylin – Selin Ençok

Simay Tokatlı Kimdir?

1,70 boyunda ve 50 kilo olan Simay, Moda ve Tekstil öğrencisidir. İşte Benim Stilim yarışmasına katılmak isteyen yarışmacı bir dönem yarışmanın ara vermesinden dolayı tarzını Fenomen yarışmasında ispatlamak istemiş ve ilk olarak kendini Fenomen’de göstermiştir. Bu yarışmadan sonra İşte Benim Stilim kadrosuna dahil olan Simay yarışmanın en tarz ve en dikkat çekici isimlerindendir.

Simay Tokatlı bu hafta tercih etmiş olduğu kıyafetlerle yarışmanın en iddialı isimlerinden olduğunu ispatladı.

simay

Simay Tokatlı

Melek Özçağan Kimdir?

1,76 boyunda ve 57 kilo olan Melek Özçağan ilk haftada anlatmış olduğu hayat hikayesi ile tüm kadronun ilgisini çekmiştir. Melek Özçağan boşanmış bir kadın olup, eşi yüzünden çok zor durumlarla karşılaştıklarını ve 8 yaşında bir kızı olduğunu anlatmıştır.

Melek Özçağan bu hafta tercih etmiş olduğu kıyafetlerle jürinin dikkatini çekmeyi başaramadı ve tarz bulunan isimler arasında yerini alamadı. Melek’in çok kısa bir sürede eleneceği düşünülüyor.

melek

Melek Özçağan

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

xoly.org yaraq.net