Kısmetse Olur Yeni Damat Adayları

Genel 5 Eylül 2016

Aykut Alagöz ( İzmirli, Öğretmen)

Neşeli, eglenceli bir adamım. Hayatıma girecek kadın neşeli eğlenceli olmalı, oturmayı kalkmalı bilmeli.  Annemin onayını almalı. Yakışıklı bir adamımım yanıma yakışmalı.

 

aykut alagöz

 

Ceyhun Durdu (İstanbul, İşadamı)

Çok konuşmayı sevmem. Yalan çok konuşurum bayağı konuşurum ama boş konuşmam. Gönlümde taht kuracak kadın eğlenmeyi bilecek,  gülmeyi bilecek,  espirilerime gülecek. Bir de annem var onunda gözüne girecek. Yeri gelecek simit yiyecek, yeri gelecek en kral yerde en kral yemeği yiyecek.

 

ceyhun durdu

Gökhan Sara ( İstanbul, İşadamı)

Delikanlılık tespihle değil, karakterle olur. Delikanlılığı babamdan merhameti annemden öğrendim. Evleneceğim kadın ağırbaşlı, oturaklı ama sıra bana geldiği zaman işveli, cilveli olmalıdır. Çapkın mıyım diye sorarsanız tabiî ki değilim. Evleneceğim kadını önce annem beğenmeli. Hiçbir zaman kadınların peşinden koşan bir erkek olmadım, her zaman kovalanan taraftım.

 

gökhan sara

 

Tolga Kulakçı (İstanbul, İşadamı)

Ben yakışıklı bir adamım. Aynaya bakmayı çok seviyorum. Aynaya baktığımda kendimi güzel yakışıklı hisseden birisiyim. Yanımdaki kadınında aynı şekilde hissetmesi çok önemli. Yanımdaki kadınında çok güzel ve çekici olması lazım ve benim yanıma yakışması lazım.

tolga kulakçı

 

 

Şahin Nart ( İstanbul, Uzman Satış Danışmanı)

Çok kıskanç biriyim. Kıskanılmayı seviyorum. Karşımdaki insan bana güvenmiyorsa ya da ben ona güvenmiyorsam tam bir paranoyok oluyorum. Hayalimdeki kadın kendi ayakları üzerinde durabilmeli ve özgürlüğüne düşkün olmalı. Aşk ilk görüşte değil, her görüşte olmalı. Çünkü aşk budur. Aşkı bulmaya geldim.

 

şahin nart

 

Onur Demirbaş (Trabzon, İşadamı)

Sarışın için dünyayı esmer için sarışını yakarım. Ben sevdiğim kadını mutfakta görmek isterim pilavın altını yakmaz birde yaprak sarma yaparsa başımın tacı ederim. Bir de beni mutlu ederse annemin gelini değil kızı olur.

 

okutw

 

Semih Kurtulmuş (İstanbul, Tekstilci)

Hayırdır bensiz mi başlıyorsunuz. Kanbersiz düğün olmaz. Bu sezonda buradayım. Adriana sana da sesleniyorum buradayım ve seni bekliyorum. Beni bilen biliyor, benim yolum belli. Bu yolda beraber yürüyeceğim bir hatun olsun baş tacı yaparım ondan da aynı şeyi beklerim.

 

semih kurtulmuş

Adnan Kızıltaş (İstanbul, İşadamı)

Bir zamanlar buradaydım ve yine buradayım bu kez evlenmek istiyorum.  Beyefendi bir zamanlar buradaymış sanki hiç bilmiyorduk. Ee sen sen en kısmetse olura gel ve beni sev. Seni bekliyorum bu sefer evlenmek istiyorum. Belli ki bu sene yine bunu çekecez. Ah seda hanım ah bulacaktın bana bir tane söz vermiştin. Seda hanım bulsana bana da bir tane.

 

adnan kızıltaş

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

xoly.org yaraq.net