Mine Tugay Paramparça Kadrosuna Dahil Oldu

Dizi, Magazin, Ünlüler 9 Ağustos 2016

Bir süredir ekranlarda görünmeyen Mine Tugay reyting rekorları kıran paramparça dizisine dahil oldu. Mine Tugay Paramparça ile kariyerinde başarılı bir adım attığı düşünülüyor.

Başrollerinde Erkan Petekkaya ve Ebru Özkan’ın yer aldığı Paramparça dizisi hastanede karışan iki çocuk ve yıllar sonra bu gerçeğin anlaşılması üzerine senaryoya sahip olan dizidir. Diziye göre iki çocuk yıllar önce hastanede karışır. Çocuklardan birinin ailesi çok zenginken, birinin ailesi çok fakirdir ve babası terk etmiştir. Ancak yıllar sonra bu gerçeğin anlaşılması olayları çıkmaza sokmuştur. Aslında zengin ailenin kızı olan ancak fakir aileyle yaşayan kız zengin aileyle yaşamaya başlamıştır. Ancak fakir olan ve zengin aileyle yaşayan kız gerçek ailesinin yanında kalamamış ve aynı aileyle kalmaya devam etmiştir. Tüm senaryo bu iki çocuk ve çevresinde gelişen olaylar üzerine kuruludur.

paramparça-mine-tugay-kleopatrasirlari

 

Paramparça dizisine ilk başta Nurgül Yeşilçay ile adım atılmıştı. Büyük bir kitleyi ekranlara kilitleyen oyuncu Erkan Petekkaya ile davalık olması üzerine diziden ayrılmıştı. Nurgül Yeşilçay’ın diziden ayrılması üzerine diziye önce Cansu Dere daha sonra da Şükran Ovalı dâhil oldu. Bu sezon ise Paramparça dizisinde Mine Tugay’ı göreceğiz.

Öyle Bir Geçer Zamanki, Med Cezir, Kalp Hırsızı ve Çilek Kokusu gibi dizilerde rol alan oyuncu en çok Med Cezir de büyük bir role sahip olmuş ve büyük bir hayran kitlesine ulaşmayı başarmıştır. Çok ses getiren Med Cezir Mine Tugay’ın kariyerinde de önemli bir role sahip olmuştur. Aynı başarıyı bu kez Paramparça ile elde etmesi bekleniyor.

mine-tugay-paramparça-kleopatrasirlari-1

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

xoly.org yaraq.net