Nur ve Batuhan Evlendi

Magazin, Ünlüler 25 Ağustos 2016

Kısmetse Olur yarışmasının fenomen yarışmacıları Nur Erkoç ve Batuhan Cimilli önceki gün nikah masasına oturdu. Kısmetse Olur yarışmasından birinci olarak ayrılan çitf yarışma süresince çok zor zamanlar geçirmişlerdi. Yarışmaya sonradan dahil olan Batuhan Cimilli ilk olarak yarışmanın en favori gelin yarışmacısı Ayça’ya talip olmuştu. Bu sırada Nur da Semih ile birlikteydi. Batuhan ve Semih çok yakın arkadaşken, Ayça ve Nur da çok yakın arkadaştı. Ancak Semih ve Nur’un ilişkileri bitmişken, Batuhan ve Ayça’nın da ilişkisi kötüye gitmekteydi. Çok kötü bir şekilde de ilişkileri sonlandı.

Bunun üzerine Nur ve Batuhan yakınlaşmaya başladılar. Ancak durumlarından ötürü kendilerine engel oldular. Yarışmanın ödülü olarak tekne gezisine çıkan ikili ilk olarak çıktıkları tekne gezisinde yakınlaştılar.

 

11

 

Yarışmadan birinci olarak ayrılan çift yarışmadan evlenmeyeceklerini söylemişler ve bunun için de büyük ödülü yok saymışlardı. Ama yarışma bütün yaz için evlenme hakkı tanımıştı.

 

33

 

Yarışmadan ayrıldıktan sonra tatile giden ikili tatilde çok güzel anlar geçirmiş ve instagram üzerinden sevenleriyle bu fotoğraflarını paylaşmışlardı. İkilinin evlenip evlenmeyeceği merak ediliyordu.

 

22

 

Geçtiğimiz günlerde kınası yapılan Nur; gözleri kamaştıran bir bindallı giymiş ve harika bir kına yapmıştı. Kınada yarışmadan kız arkadaşları da bulundu.

 

44

 

Ve beklenen gerçekleşti sonunda önceki gün ikili dünya evine girerek sevenlerini mutlu etti. Batuhan ve Nur’un evlenmesi ile de büyük ödülün sahibi Batuhan ve Nur oldu. Hem muhteşem bir eve, hem de takılara sahip olan çift mükemmel bir de düğün yaptı. İşte, düğünden ufak kareler;

 

55

 

66

 

77

 

88

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

xoly.org yaraq.net