Rojda Demirer Bikinili Görüntülendi

Magazin, Ünlüler 8 Ağustos 2016

Güzel oyuncu Rojda Demirer bikinili görüntelenen oyuncular arasında yerini aldı.  Melengeç de yaptığı tatilde bikini ile görüntülenen Rojda Demirer görüntülenmemek için denize bile girmedi ancak en sonunda yürüyüş yaparken objektiflere yakalandı. Güzel fiziğe sahip olan oyuncunun ise objektiflere yakalanmaktan kaçınmasına hiç gerek yoktu. Peki, Rojda Demirer Kimdir?
rojda-demirer-bikinili-görüntülendi-kleopatrasirlari

 

Rojda Demirer Kimdir?

12 Ağustos 1979 Ankara doğumlu olan Rojda Demirer; doğulu bir ailenin küçük kızıdır. İsmi ile dikkat çeken oyuncunun isminin anlamı ise güneşin doğuşudur. Yayın hayatına TRT de sunuculuk yaparak atılan Rojda Demirer; 2002 yılında rol aldığı Gönderilmemiş Mektuplar filmiyle de oyunculuğa kendini atmıştır. Dizi hayatına ise 2003 yılında Aşk Olsun dizisiyle adım atmıştır.

2009 yılında Melekler Korusun dizisinde canlandırdığı Esin karakteriyle daha çok tanınmaya başlamıştır. Geniş Aile, Elde Var Hayat ve Alev Alev dizileri şöhretin basamaklarını hızlıca tırmanmasını sağlamıştır. Son olarak ise Acil Aşk Aranıyor dizisinde ayla karakterini canlandırmıştır. Bu yıl yeni bir projede yer alıp almayacağı ise henüz bilinmemekte.

 

rojda-demirer-kleopatrasirlari

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

xoly.org yaraq.net