Salaş Kombin Nasıl Yapılır?

Bayan Giyim, Moda 25 Eylül 2016

Salaş Kombin Nasıl Yapılır?

Kombin yaparken mutlaka bir tarz belirlenmelidir. Belirlenen tarza göre giyinildiğinde çok hoş ve özel bir görünüme de kavuşabilirsiniz. Salaşlık genel olarak, sporlukla karıştırılmaktadır. Ancak salaşlık genel bir tarzdır ve spor tarzdan ayrılmaktadır. Peki, salaş kombin nasıl yapılır?
Uzun Hırkalar: Uzun hırkalar salaş kombin yapmak için çok güzel parçalardır. Uzun hırkaları tercih ederek hem salaş hem de çok hoş kombinler yapabilirsiniz. Uzun hırkaların salaşlığını tercih edeceğiniz salaş parçalarla destekleyebileceğiniz gibi daha dar ve oturaklı parçalarla birleştirerek de uzun hırkaların salaşlığını bir nebze kırabilirsiniz. Uzun hırkalarla yapacağınız salaş kombinlerin sınırı yoktur. Kot pantolon tişört ile yaptığınız kombinin üzerine alabilirsiniz. Ya da uzun elbise kullanabilir, şortlu kombininize destekleyici yapabilirsiniz.

Uzun Elbiseler: Uzun elbiselerde salaş parçalar arasında bulunmaktadır. Tabi ki abiye tarzında olan uzun elbiseleri salaş parçalar arasına yerleştiremeyiz. Ancak uçuş uçuş, tül elbiseler salaş elbiseler arasına yerleştirilebilir. Bu tarz salaş uzun elbiselerle dolgu topuklu ayakkabı ya da postal tercih edebilirsiniz. Saçlarınızda kullanacağınız bandana ise bu salaşlığı destekleyici niteliğe sahiptir Ayrıca şallar da uzun elbiseler için güzel parçalardır.

Postallar: Salaşlık denildiğinde akla ilk gelen ayakkabı türü postallar olmaktadır. Postallar çok salaş ve hoş parçalardır. Postallar illa ki deri dar pantolon ve asi bir bluzle birleştirilecek diye bir kaide yoktur. Postallar uzun elbiselerin altına, kalem elbise ve eteklerin altına, mini şort ve eteklerin altına tercih edilebilir. Postalların bir sınırı yoktur. Önemli olan doğru parçayla doğru şekilde kullanabilmektir.

Püskül: Püskül detayları ise salaşlığı destekleyen en güzel detaylardır. Püskül parçalar ile yapacağınız kombinlerde hem şık ve trend hem de salaş bir görüntüye sahip olabilirsiniz. Püsküllerle yapacağınız kombinlerde özellikle püsküllü hırkalar salaş kombinler için en ideali olmaktadır.

 

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

xoly.org yaraq.net