Seks Sürenizi Uzatacak Tüyolar

Aşk ve İlişkiler 20 Ağustos 2016

Cinsel aktivite süresi araştırmalara göre Türkiye’de 1,5 ile 7 dakika arasında sürmekte. Erkeklerin orgazm olma süresi ise 1,5 ile 2 dakika arasında olmakta. Durum böyle olunca erkek partnerini mutlu edememektedir. Çabuk orgazm olmanın asıl sebebi tek taraflı tatminliğe ulaşma amacının olduğu bir cinselliğin yaşanıyor olmasıdır. Sekse hızlı başlamak hızlı da bitime sebep olmaktadır. Aslında erkekler seks sürelerini 1 saate kadar uzatabilecek yetiye sahiptirler. Önemli olan doğru adımları izlemektir. İşte, seks sürenizi uzatacak tüyolar;

İlişki Öncesi Mastürbasyon Orgazmı Geciktirir: Cinsel ilişkiye erkek çok dolu bir şekilde girdiğinde orgazm olması da çok kısa sürecektir. Ancak partnerinizden ilişki öncesinde mastürbasyon yapmasını isterseniz ilişki süreniz de yüzde yüz uzayacaktır. Yeniden uyaramam diye korkmayın. Yavaş başlayan, sıcak bir sevişme partnerinizin yeniden uyarılmasını sağlayacaktır.

 

1

 

Hep Aynı Yatak, Hep Aynı Pozisyon Olmasın: Cinselliği rutine dönüştürmek cinselliğin ölmesindeki en büyük etkendir. Cinsel uyumu çok iyi olan çiftler dahi rutine bağladıklarında mutlu olamadıklarını ve mutlu edemediklerini görürler. Bunun sebebi heyecanın yok edilmiş olmasıdır. Her şeyin sıradanlaşmış olmasıdır. Küçük oyunlara başvurmalı, birliktelik mekânlarınızı değiştirmelisiniz. Mesela siz yemek yaparken ufak hamleler ile onu baştan çıkarmanız mümkün. Mutfakta spontane bir sevişme her ikiniz içinde unutulmaz olacaktır.

 

2

 

Orgazm Olmamasını Ona Hatırlatın: Eğer ki partnerinizi tanıyorsanız, orgazm olacağı anı anlarsınız. Anladığınız zamanda pozisyon değiştirerek ya da biraz uzaklaşıp, sonra tekrar yakınlaşarak onun orgazm olmamasını sağlayabilirsiniz. Erkeğinizin sizinle orgazm odaklı birlikte olmasına engel olmak biraz da sizin elinizdedir.

3

 

Ön Sevişme Sürenizi Uzun Tutun: Eğer ki partneriniz sizi tatmin etmeden orgazm oluyorsa, önce kendiniz orgazm olup, sonra onu mutlu edebilirsiniz. Bir kadın ön sevişme esnasında orgazm olabilirken, erkekler tam bir birliktelik olmadan orgazm olamazlar. Ön sevişmeyi uzatmak hem partnerinizin sizi daha çok istemesine, arzulamasına sebep olacaktır. Hem de sizin orgazm olmanız için fırsat yaratacaktır.

 

4

 

Kendinizi Tanıyın: Nasıl ki erkeklerin çok etkilendikleri pozisyonlar var. Aynı şekilde kadınlarında çok etkilendikleri pozisyonlar bulunmaktadır. Genel olarak klitoris boşalması yaşayan kadınların kendi orgazm olabildikleri pozisyonu bilmeleri ve partnerini ona göre yönlendirmeleri de çok önemlidir.

 

5

Yorumlar

Henüz hiç yorum yapılmamış.

xoly.org yaraq.net